Održan 20. jubilarni “Šumatački kros”

Jučer je u MZ Šumatac održan 20. jubilarni “Šumatački kros“, a organizator ove sportske manifestacije je bio AKKrajišnik” iz Velike Kladuše.

U muškoj konkurenciji prvo mjesto zauzeo je domaći takmičar Haasin Karajić, član AK “Krajišnik”, drugi je kroz cilj prošao Sanel Kurtagić iz kluba BURT Bosna, dok je treće mjesto zauzeo Irvin Hušić iz kluba Faust Šibenik.

U ženskoj konkurenciji slavila je Emina Gradinović iz AK “Bihać”, drugo mjesto zauzela je Aida Muminović iz AK ” Krajišnik”, a pobjednički podijum je trećim mjestom zaokružila Selma Smlatić.

U klupskoj konkurenciji najuspješniji je bio AK ” Krajišnik” iz Velike Kladuše, drugi mjesto je zauzeo AK “Bihać”,a treće AK “Maratonac” iz Cazina.

20. JUBILARNI ŠUMATAČKI KROS-ŠUMATAC-VELIKA KLADUŠA 2020

                  PRVENSTVO USK-a u KROSU -POJEDINAČNO 2020

2011/2102-cicibanke

1.Ehlimana Hušidić-AK Krajišnik

2. Najla Alibabićć-AK Bihać

3. Ema Ibričić-AK Krajišnik

2011/12-cicibani

1.Eman Šakanović-AK Krajišnik

2.Ermin Ljubijankić-AK Maratonac-Cazin

3.Amel Šabanagić-AK Krajišnik

3.Orhan Muhibić-AK Krajišnik

2009/10-mlađe pionirke

1.Farah Abdić-AK Krajišnik

2.Sarah Čataković-AK Maratonac-Cazin

3.Nejla Didović-AK Krajišnik

2009/10-mlađi pioniri

1.Eman Čizmić-AK Maratonac-Cazin

2.Eman Bajrektarević-AK Krajišnik

3.Hamza Silahić-AK Maratonac-Cazin

2007/08-starije pionirke

1.Hana Hodžabegović-AK Bihać

2.Lajla Čataković-AK Maratonac-Cazin

3.Džana Hodžabegović-AK Maratonac-Cazin

2007/08-stariji pioniri

1.Harun Hušidić-AK Krajišnik

2.Sulejman Šahinović-AK Maratonac-Cazin

3.Mirza Selimanović-AK Maratonac-Cazin

2005/06-mlađe kadetkinje

1.Hana Goretić-AK Bihać

2.Amna Šabić-AK Bihać

3.Sara Melkić-AK Krajišnik

2005/06-mlađi kadeti

1.Ermin Beganović-AK Krajišnik

2.Emelin Žerić-AK Bihać

3.Senaid Dolić-AK Krajišnik

2003/04-starije kadetkinje

1.Lejla Didović-AK Krajišnik

2.Meliha Goretić-AK Bihać

3.Nejra Bumbul-AK Bihać

EKIPNI PLASMAN PRVENSTVO USK-a U KROSU 2020

1.Atletski klub Krajišnik Velika Kladuša     135 poena

2. AK Bihać                                                       80 poena

3.Atletski klub Maratonac Cazin                    65 poena

Kategorija-U18:

1.Ermin Beganović-AK Krajišnik

2.Sanel Dolić-AK Krajišnik

3.Anel Dolić-AK Krajišnik

Kategorija MS:

1.Haris Mašić-AK Ultra Bihać

2.Amar Ćehajić-AK Bihać

Kategorija M35:

1.Amel Zahirović-AK Krajišnik

Kategorija-M40:

1.Nermin Felić-BURT Bosna

2.Rasim Aći Junuzović-AK Ultra Bihać

3.Besim Tabaković-AK Krajišnik

Kategorija-M50:

1.Emir Ćehić-AK Ultra Bihać

2.Zuhdija Zule Dizdarević-AK Krajišnik

Kategorija-M60:

1.Midhat Kurtović-AK Krajišnik

2.Hasan Mulalić-AK Maratonac-Cazin

Vezane vijesti: