Višća donio pobjedu Bašakšehiru, Pjanić igrao sat u pobjedi Barcelone nad Dinamom

Edin Višća je srušio Manchester United i donio pobjedu Bašakšehiru u 3. kolu Lige prvaka rezultatom 2:1.

Višća je naprije u 13. minuti bio asistent kod pogotka koji je postigao Demba Ba.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine je poslao sjajan pas za kontru i pogodak za 1:0.

Pet minuta prije poluvremena Višća se i upisao u strijelce kada je zakucao loptu u mrežu za 2:0.
Konačnih 2:1 postavio je Anthony Martial tri minute kasnije.

Pjanić igrao do 60. minute za Barcelonu

Barcelona je u grupi G dočekala desetkovani Dinamo Kijev i slavila je rezultatom 2:1. Lionel Messi u 5. i Gerard Pique u 65. minuti su pogodili za 2:0, a konačnih 2:1 je postavio Maksim Cigankov u 75. minuti susreta. Miralem Pjanić je počeo susret u redovima Barce i napustio je igru u 60. minuti.