Bezidejni Zrinjski poražen od Legije u Varšavi

Nogometaši Zrinjskog poraženi su u Varšavi od ekipe Legije sa 2:0 u susretu četvrtog kola Konferencijske lige.

Zrinjski je u početnom dijelu susreta imao priliku preko Memije u trećoj minuti. Međutim, igrač mostarske ekipe je šutirao loptu preko gola.

Nogometaši Zrinjskog su bolje ušli u susret, ali je Legija nakon prvog kornera postigla pogodak za vodstvo. Mrežu Marića je zatresao Augustyniak.

Ovaj pogodak poljuljao je Mostarce koji su ubrzo nakon toga skrivili jedanaesterac. Ćorluka je oborio Kuna, a Josue je u 30. minuti bio siguran i udvostručio prednost poljske ekipe (2:0).

Zrinjski je na samom kraju prvog poluvremena imao veliku šansu u kojoj je loše reagova golman Legije, ali Čanađija je bio neprecizan.

Na odmor otišlo rezultatom 2:0.

Uvodni dio prvog poluvremena nije donio uzbuđenje na terenu. Tek u 60. minuti Kaupadi je imao opasan pokušaj koji odlazi preko gola Marića.

Domaćini su u 69. minuti stvorili joše jednu sjajnu priliku, ali je nakon uigrane akcije Wszołeka šutirao pored gola.

Ekipa Krunoslava Rendulića nije imala ideju u igri, pa time nisu ni stvarali šanse. Tek u 86 minuti Kiš je pokušao savladati Hladuna koji bez velikih problema hvata loptu.

Utakmica je na kraju završena porazom Zrinjskog od 2:0.