Drugi vezani poraz MNK Mujo Hrnjica

Nakon poraza u prošlom kolu od MNK “Bubamara”, futsaleri MNK “Mujo Hrnjica” su sinoć u okviru 5. kola Prve futsal lige Federacije BiH ugostili ekipu “Konjodora” i upisali drugi vezani poraz rezultatom (1:4).

Gostujući igrači su bili vidno raspoloženi za igru i do sredine poluvremena postigli 3 gola, dok je gol za “Hrnjice”, ispostavit će se i jedini postigao Brljak te se na odmor otišlo uz prednost gostiju rezultatom (1:3).

Drugo poluvrijeme nije donijelo neke veće promjene, igrači “Konjodora” su uspjeli postići još jedan pogodak i pobjedom (1:4) zasjeli na prvo mjesto tabele.

Zadnju utakmicu prvog dijela sezone MNK “Mujo Hrnjica” će odigrati sljedećeg vikenda u Donjem Vakufu protiv ekipe MNK “Radnik 2022”.