Džanan Musa fantastičnom partijom vodio Breogan do nove pobjede

Košarkaši Breogana slavili su protiv Fuenlabrade rezultatom 97:89, a još jedan izvanredan meč odigrao je reprezentativac Bosne i Hercegovine Džanan Musa.

Bila je to neizvjesna utakmica sve do polovine posljednje četvrtine, kada je Breogan uspio steći dvocifrenu prednost i ostvariti osmi trijumf sezone koji ih je doveo na visoko šesto mjesto.

Džanan Musa je na parketu proveo nešto 36 minuta i za to vrijeme postigao je 25 poena uz sedam skokova i šest asistencija.

Zapaženi u redovima pobjedničke ekipe još su bili Trae Bell-Haynes sa 16, te Marko Luković sa 14 poena, dok je u redovima Fuenlabrade najefikasniji bio Kyle Alexander sa 22 poena i sedam skokova.

Musa ove sezone prosječno ubacuje 18.4 poena, uz 4.8 skokova i 2.9 asistencija po meču.

Izvor:Klix.ba