Jedan od najboljih golova sezone presudio u finalu afričke Lige prvaka

Marokanski Wydad je novi osvajač afričke Lige prvaka, a finalni susret na domaćem terenu u Casablanci i pobjedu nad egipatskim Al Ahlyjem (2:0) obilježio je jedan od najljepših golova sezone.

Bilo je to djelo inače junaka utakmice El Moutaraji koji je postigao oba pogotka za Wydad.

Igrao se 15. minuti susreta kada je El Moutaraji prihvatio loptu na oko 30 metara od gola.

Napravio je nekoliko koraka s njom u nogama i silovito šutirao, a lopta je završila u rašljama za tada 1:0.

Za konačnih 2:0 je pogodio u 48. minuti pa je tako Wydad osvojio treću krunu pobjednika afričke Lige prvaka u svojoj historiji nakon 1992. i 2017. godine.

S druge strane, Al Ahly ostaje i dalje rekorder po broju naslova budući da su ovaj trofej osvajali deset puta.