Karataši Regeneracije osvojili srebro i bronzu na Državnom karate prvenstvu za kadete, juniore i U21

Ovog vikenda je u Bugojnu održano Državno karate prvenstvo za kadete, juniore i U21 na kojem su nastupili i takmičari velikokladuške “Regeneracije”. Na prvenstvu je učestvovalo 484 sa 483 prijava koji su dolazili iz 90 klubova.
U kategoriji kadetkinja srebro je osvojila Iman Ružnić, dok su ekipno u katama (kadeti/juniori) bronzanu medalju osvojili Amar Šabanagić,Anes Pehlić i Armen Dizdarević.

Rezultati sa ovog državnog turnira i izbornog takmičenja koje će se održati 15.10.2023 u Banja Luci će odrediti konačan spisak reprezentacije BiH za predstojeće Balkansko prvenstvo koje će se održati početkom 12. mjeseca u Sloveniji..

Takođe, rezultati sa Balkanskog prvenstva i rezultati sa lige mladih u Veneciji će odrediti spisak reprezentacije za Evropsko prvenstvo koje će se održati u drugom mjesecu naredne godine.