Karate Kup USK: KK “Regeneracija” opet najuspješnija

Proteklog vikenda je u Sportskoj dvorani u Cazinu održan Karate KUP USK-a za djecu, kadete, juniore i U21 – Cazin Open 2022. Od klubova iz Velike Kladuše učešće na ovom sportskom događaju uzeli su KK ” Regeneracija”, KBV “Tigar” i KK “Fudokan”.

Takmičari “Regeneracije” su opet briljirali osvojivši 21 zlatnu, 16 srebrenih i 19 bronzanih medalja i prvo mjesto u ukupnom poretku klubova. Titulu najboljeg takmičara ponio je također član “Regeneracije” Taris Beganović osvojivši četiri zlata i jedno srebro.

Od ostalih takmičara iz Velike Kladuše istakli su se još Miskić Elmin, član Regeneracije i Šabanagić Amel iz KK “Fudokan”, oba takmičara osvojili su po 3 zlatne i jednu bronzanu medalju.

KBV „Tigar“ iz Crvarevca je zauzeo šesto mjesto u ukupnom poretku, dok je KK „Fudokan“ završio takmičenje na devetom mjestu.