MNK Mujo Hrnjica i Konjodor podijelili bodove u Velikoj Kladuši

Sinoć je odigrana utakmica 6. kola Prve futsal lige FBiH grupa “4” ”, sastali su se MNK Mujo Hrnjica i MNK Konjodor, a utakmica je završena neriješenim rezultatom 3:3.

Gosti su prvi došli do prednosti, strijelac je bio Pajalić u 8. minuti igre. Nakon toga uslijedio je preokret u režiji domaćih futsalera, na 1:1 poravnao je Alibegić , a Halilović pogodio za preokret od 2:1. Do kraja poluvremena gosti su imali nekoliko izglednih prilika za poravnanje rezultata , ali povratnik na gol Hnjica Nevzet Ćerimović se iskazao i sačuvao prednost domaćih nakon prvih 20. minuta igre.

Drugo poluvrijeme bolje otvaraju gosti i već u 3. minuti nastavka dolaze do poravnanja, strijelac za 2:2 bio je Kličić. Samo minutu kasnije gostujući igrač Begić pogađa za 2:3 i novo vodstvo Konjodora. Ipak, domaći uspjevaju do kraja meča postići još jedan gol, za konačnih 3:3 pogodio je još jednom odlični Alibegić.

Pred kraj susreta obje ekipe su igrale dosta otvoreno u želji da dođu do pobjede, međutim i pored nekoliko izglednih prilika rezultat se više nije mijenjao.