MNK „Mujo Hrnjica“ remizirao u prvoj utakmici protiv FK „Konjodor“

MNK „Mujo Hrnjica“ je u debitantskom nastupu u Prvoj ligi FBiH u futsalu – Grupa 4 odigrao neriješeno sa ekipom FK “Konjodor”. Utakmica je odigrana pred punim tribinama sportske dvorane u Bužimu,a krajnji rezultat ove uzbudljive futsal predstave glasio je 5:5.

FK “Konjodor” je bio dominantnija ekipa u prvom poluvremenu ,a dobru igru krunisali su sa čak 5 golova u mreži “Hrnjica” za vodstvo od 5:0. Ipak, Kladuščani su sa 2 gola do kraja poluvremena uspjeli održati rezultatsku neizvjesnost, da bi u drugom poluvremenu sa još tri gola uspjeli utakmicu dovesti u egal.

Dva gola za MNK „Mujo Hrnjica“ postigao je Halkić, po jednom su pogađali Karajić i Ćatić, dok je jedan gol u mreži “Konjodora” postigao nespretnom reakcijom domaći igrač.

Novi ispit “Hrnjice” će imati na domaćem terenu, u subotu 13. novembra od 19:00h će u Gradskoj sportskoj dvorani u Velikoj Kladuši gostovati ekipa  MNK „Sparta“ iz Sanskog Mosta. Sponzor kluba, firma “AESB” Zborište će platiti ulaznice svih posjetitelja, te je ulaz za sve ljubitelje malog nogometa slobodan.