MARKETING

ADA PROMET Velika Kladusa - Tehnicki pregled

Poraz kladuških “Žokica” na otvaranju odbojkaške lige USK-a

U prvom kolu odbojkaške lige USK-a odbojkašice ŽOK “Velika Kladuša” su danas u Gradskoj sportskoj dvorani ugostile ekipu OK “Una” iz Bihaća.

Na teren su izašle mlade odbojkašice-djevojčice (uzrast 2009. godište i mlađe), a pobjedu su na kraju slavile gošće iz Bihaća sa 0:2 u setovima. Podmlađena ekipa “Žokica” je u prvom setu odigrala jako dobro, s tim da su u samoj završnici seta odbojkašice iz Bihaća bile za nijansu bolje i na kraju tijesno dobile prvi set. U drugom setu su Bišćanke odigrale puno bolje i na kraju slavile pobjedu rezultatom 0:2.

Iako je start sezone za mlade velikokladuške odbojkašice bio nepovoljan rezultatski, u klubu vjeruju da će uigravanjem ekipe kroz takmičarski dio i treninge doći i bolji rezultati. U sljedećem kolu odbojkašice ŽOK “Velika Kladuša” su slobodne, a u trećem kolu u Velikoj Kladuši gostuje ekipa ŽOK “Cazin”.

U takmičarskom dijelu ŽOK “Velika Kladuša” će nastupati još u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji.