Poraz MNK “Mujo Hrnjica” u komšijskom derbiju od cazinske “Bubamare”

U sjajnoj atmosferi velikokladuške Gradske sportske dvorane malonogometni kub “Mujo Hrnjica” je u komšijskom derbiju poražen od ekipe MNK “Bubamara” rezultatom 2:4. Gosti su dobro koristili sve stvorene prilike i zasluženo slavili u ovoj utakmici.

Svi golovi su pali u prvom poluvremenu, dok je drugi dio bio dosta zatvoreniji. Igralo se koncentrirano i kontrolirano u odbrani, sa čvrstim blokom veći dio drugog poluvremena. Strijelci za “Hrnjice” bili su Ljutić i Delić. Dva pogotka za goste je postigao Petak, a po jedan Bosnić i Osredkar.

Atmosfera na tribinama je bila prava navijačka tokom cijele utakmice, uz fer i korektno navijanje pristalica oba kluba. Ovom pobjedom MNK “Bubamara” je sa maksimalnim učinkom iz 4 kola prva na tabeli.