Preporođeni Manchester United nastavlja “gaziti” rivale, lako je pao i Bournemouth

Nogometaši Manchester Uniteda nastavili su s odličnim igrama u posljednje vrijeme, a večeras su rezultatom 3:0 savladali Bournemouth.

Preporođeni United napreduje na tabeli i miris Lige prvaka sve više se širi Old Traffordom. Tako je i nakon večerašnje utakmice.

Trešnjice s juga nisu bile dostojan rival Crvenim đavolima, a već u 23. minuti domaćina je u vodstvo doveo Casemiro koji je divno pogodio nakon još boljeg ubačaja Christiana Eriksena.

Rezultatom 1:0 otišlo se na odmor, a onda su domaći odigrali sjajnu akciju, a nakon duplog pasa pogodio je defanzivac Luke Shaw.

Konačnih 3:0 postavlja Marcus Rashford u 86. minuti. Nije mu bilo teško pogoditi nakon što mu je na prazan gol asistirao Bruno Fernandes.

Ostalo je 3:0, tako da United sada ima isti broj bodova kao i trećeplasirani Newcastle, ali i pet bodova više od petoplasiranog Tottenhama.