MARKETING

ADA PROMET Velika Kladusa - Tehnicki pregled

Sedam medalja za “Regeneraciju” na turniru u Sarajevu

U Sarajevu je ovog vikenda održan izborni turnir za djecu i kontrolni za kadete, juniore, U21 i seniore (BH SARAJEVO OPEN).

Na turniru je nastupilo preko 100 klubova iz pet država, a “Regeneraciju” je predstavljalo 10 takmičara. Karataši velikokladuškog kluba su kući ponijeli 7 medalja, od toga 3 zlatne, jednu srebrnu i 3 brončane.

Zlato su osvojili Šakinović Adnan i Šemić Melina(borbe), te ekipno u katama( Šakinović Adnan, Beganović Taris i Kajtezović Nuh).

Beganović Taris je osvojio i jednu srebrnu medalju(kate), dok su bronzane medalje osvojili još Dizdarević Armen(borbe), Miskić Elmin(borbe) te Salkić Aldin(kate).

Sa osvojenim medaljama takmičari su došli do prvih bodova za plasman u reperezentaciju BiH za predstojeće Balkansko prvenstvo koje će se održati krajem maja u crnogorskom Baru, a konačan spisak reprezentativaca će biti poznat nakon državnog prvenstva koje će se održati 29. aprila u Zenici.