MNK “Mujo Hrnjica” poražen u Sanskom Mostu

U zanimljivoj utakmici 12. kola Prve futsal lige FBiH , MNK “Mujo Hrnjica” je u Sanskom Mostu poražen od domaće ekipe MNK “Sparta” rezultatom 5:3. Utakmica je počela minutom šutnje u čast nedavno preminulog Dženana Čeligije, igrača futsal kluba Konjic.

Domaći su na poluvremenu imali vodstvo od 2:1, ali početak drugog poluvremena pripada Hrnjicama koji preko Torića poravnavaju rezultat na 2:2. Ipak, sa dva brza gola u tri minute domaći ponovo prave značajnu prednost (4:2).

Velikokladuški malonogometaši uspjevaju smanjiti na 4:3 preko Ćatića i dovesti utakmicu u neizvjesnu završnicu. Više od toga ovog puta nisu mogli, igrači “Sparte” su do kraja postigli još jedan gol za potvrdu pobjede i konačnih 5:3.

MNK “Sparta” – MNK “Mujo Hrnjica” 5:3